«حسینیه حرم» میزبان محافل عزاداری فاطمیه است

«حسینیه حرم» میزبان محافل عزاداری فاطمیه است
دی 3, 1401
156 بازدید

مشهد ـ به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی و همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا (س)، «حسینیه حرم» بار دیگر میزبان هیئات مذهبی خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، «حسینیه حرم» که در ماه‌های محرم و صفر امسال مورد استقبال گسترده هیئت‌های عزداری قرار گرفت، در ایام فاطمیه نیز محل برپایی مراسم سوگواری شهادت بانوی دو عالم، حضرت زهرا (س) شده است.

این حسینیه که در دارالقرآن صحن جمهوری اسلامی برپا شده هر شب میزبان هیأت‌های مذهبی خواهد بود و عموم زائران نیز می‌توانند در این محافل عزاداری حضور داشته باشند.

ویژه برنامه حسینیه حرم از جمعه ۲ دی به مدت ۵ شب از ساعت ۲۱ برپا می‌شود و در این مراسم زائران و مجاوران ضمن قرائت جمعی حدیث شریف کساء، همراه با مدیحه سرایی ذاکران اهل بیت (ع) و سخنرانی واعظان مطرح کشور، به سوگ می‌نشینند.

گفتنی است؛ در اولین شب برپایی حسینه حرم در ایام فاطمیه، حجت الاسلام و المسلمین مهدی یادگاری به بیان شأن و منزلت دخت نبی مکرم اسلام و فضائل ایشان پرداخت و ذاکران اهل بیت (ع) احمد واعظی، مجتبی رمضانی، محمدحسین حدادیان، سید امیر احمدنیا، ابراهیم احمدی و احد سبزی، مدیحه سرایی و روضه‌خوانی کردند.

همچنین بخوانید:
حکومت اگر به حجاب امر نکند، به فحشاء امر کرده است و راه سومی نیست
برچسب‌ها:, , , ,