دکتر عباس شیبانی طبابت را با حکمت و معرفت الله آراسته بود

دکتر عباس شیبانی طبابت را با حکمت و معرفت الله آراسته بود
دی 4, 1401
164 بازدید

هیأت مدیره بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) در پی در گذشت عباس شیبانی یار خدوم و دیرین انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، هیأت مدیره بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) در پی در گذشت عباس شیبانی یار خدوم و دیرین انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

‌متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

من المومنین رجال صدقوا ماعاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر

انا لله و انا الیه راجعون

دکتر عباس شیبانی بزرگمردی از عالم دیانت و سیاست و رجل روشن ضمیر و ولایت مداری از طلایه داران انقلاب اسلامی واندیشه ظهور منجی به لقاء الله پیوست.

انسان وارسته و سخت کوشی که هفتادسال برای حاکمیت اسلام ناب محمدی و شکستن دژ استعمار غرب و صیانت از استقلال و آزادی و پاسداری از ارزش‌های توحیدی و ترویج فرهنگ مهدویت خالصانه تلاش کرد و کارنامه درخشانی به یادگار گذاشت.

دکتر عباس شیبانی که طبابت را با حکمت و معرفت الله آراسته بود از ابتدای نهضت امام خمینی به ندای ایشان لبیک گفت و تا آخرین لحظه‌های عمر بر پیمان الهی خود استوار ماند و پس از ارتحال امام خمینی رضوان الله تعالی علیه با همان استحکام از خط مشی و اوامر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای متع الله المسلمین بطول بقائه پیروی کرد.

دکتر شیبانی مجاهدی زاهد و منتظری راسخ و عارفی بی اعتناء به جاذبه‌های دنیوی بود. نه در پشت میله‌های زندان شاه و نه در دوران وزارت و وکالت مجلس شورای اسلامی از ساده زیستی و صراحت کلام فاصله نگرفت و همواره صبغه الهی و سرشت مردمی داشت.

همچنین بخوانید:
تجلیل از حافظان قرآن کانون الزهرا (س) مهد قرآن تهران

دکتر شیبانی سالیان متمادی در هیأت مدیره بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف مروج معارف مهدوی و مؤسس مجتمع فرهنگی حضرت مهدی موعود عج در جمکران بود و بدون نام و نشان و لوجه الله در این راه سعادت آفرین همت گماشت.

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف این ضایعه مولمه را به پیشگاه امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و رهبر معظم انقلاب اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین استاد قرائتی رئیس هیأت امنا بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عج و عموم ملت ایران و بازماندگان شریف تسلیت عرض می‌کند.

حقاً که درباره دکتر شیبانی آن استاد فرزانه دانشگاه و مصلح اجتماعی باید گفت

از شمار دو چشم یک تن کم
وز شمار خرد هزاران بیش

برچسب‌ها:, ,