نام نویسی بیش از ۳۳۰۰ نفر در شش روز نخست جشنواره قرآنی فجر

نام نویسی بیش از ۳۳۰۰ نفر در شش روز نخست جشنواره قرآنی فجر
دی 4, 1401
100 بازدید

ثبت نام مرحله مقدماتی بخش مسابقات ششمین دوره جشنواره قرآنی فجر از تاریخ ۲۷ آذرماه آغاز شد و تاکنون ۳۳۱۱ نفر ثبت نام خود را در این جشنواره قطعی کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر ثبت نام مرحله مقدماتی بخش مسابقات ششمین دوره جشنواره قرآنی فجر از تاریخ ۲۷ آذرماه آغاز شد و تاکنون ۳۳۱۱ نفر ثبت نام خود را در این جشنواره قطعی کردند.

این جشنواره به شکل ملی و به صورت حضوری، تلفنی و مجازی برگزار می‌شود و همه علاقه مندان به قرآن کریم در همه سنین و از هر جای کشور می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

جشنواره امسال در ۲۴ رشته و در گروه حفظ شامل حفظ ۵ جز اول، ۱۰ جز، ۲۰ جزءکل، حفظ سوره مبارکه فجر، جز ۳۰و حفظ ۲۰ سوره از قرآن (ویژه کودکان)، قرائت شامل صوت و لحن، ترتیل، اذان، تفسیر شامل ترجمه، مفاهیم و تفسیر سوره مبارکه نباء و مفاهیم صلوات و هنر شامل خوشنویسی آیات قرآن و نقاشی موضوعی قرآن (ویژه کودکان) برگزار می‌شود.

مرحله مقدماتی این مسابقات از ۱۵ دی ماه ۱۴۰۱ آغاز و تا ۳۰ دی ماه ادامه دارد. ضمناً مرحله نهایی این مسابقات در دهه مبارک فجر از بین راه یافتگان به بخش نهایی برگزارمی شود.

کلیه علاقه مندان به شرکت در این مسابقات می‌توانند تا ۱۰ دی ماه برای ثبت نام عدد ۶ را به سامانه ۱۰۰۰۰۱۰۰۱۰۰ پیامک کنند و یا به پایگاه اینترنتی دارالقرآن خانه کارگر www.ketabequran.ir مراجعه نمایند.

همچنین بخوانید:
راهبردهای رشد و ارتقای پژوهش در دفتر تبلیغات اسلامی

برچسب‌ها:, , ,