دوره «تربیت مربی جلسات خانگی قرآن» برگزار می شود

دوره «تربیت مربی جلسات خانگی قرآن» برگزار می شود
دی 8, 1401
102 بازدید

دوره تصویری «تربیت مربی جلسات خانگی قرآن» از سوی پویش جلسات خانگی قرآن کریم و به همت مدرسه مجازی طه از مراکز زیر مجموعه جامعه قرآنی عصر برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، دوره تصویری «تربیت مربی جلسات خانگی قرآن» از سوی پویش جلسات خانگی قرآن کریم و به همت مدرسه مجازی طه از مراکز زیر مجموعه جامعه قرآنی عصر، با تدریس اساتیدی از جمله حجت الاسلام نبی‌الله بیاتی، مجتبی شغلی، امین شغلی و سیدشمس الدین موسی کاظم برگزار می‌شود.

این دوره شامل ۳۰۰ دقیقه آموزش تصویری در ۳۳ جلسه ویژه مربیان جلسات خانگی قرآن کریم و داوطلبان تشکیل جلسات در خانه و مسجد است. در این دوره با کم و کیف و چگونگی برگزاری یک جلسه خانگی موفق و تأثیرگذار آشنا خواهید شد.

از جمله موضوعاتی که در دوره «تربیت مربی جلسات خانگی قرآن» به آن پرداخته می‌شود می‌توان به احکام نشستن در محضر قرآن و حمل و تلاوت آیات از جمله مباحث اشاره کرد.

اگر جلسات خانگی قرآن را یک دورهمی قرآنی بدانیم، یکی از چیزهایی که آثار این دورهمی را ماندگار می‌کند و عمق می‌بخشد تکنیک‌های ارتباط‌گیری است؛ لذا در این دوره با شیوه‌های ارتباط‌گیری خصوصاً با جوانان و نوجوانان نیز آشنا می‌شوید.

از آنجایی که جلسه خانگی قرآن باید در نهایت جذابیت و زیبایی برگزار شود لازم است راهکارهای کلاسداری را آموزش دیده و دست آخر فعالی که می‌خواهد سنت حسنه برگزاری جلسه خانگی قرآن را انجام بدهد بهتر است اطلاعاتی از تاریخچه، چستی و چرایی این جلسات و روش‌های برگزاری آن داشته باشد تا جلسه‌ای تشکیل دهد که با منطقه و مخاطبش سازگاری بهتری داشته باشد.

همچنین بخوانید:
اجلاس سفیران ولایت جامعه الزهرا لکنو برگزار شد

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این دوره بر روی لینک زیر کلیک کنند. https://b2n.ir/g42297 به شرکت‌کنندگان در کلاس‌های فوق، مدرک معتبر در دوره «تربیت مربی جلسات خانگی قرآن» از سوی جامعه قرآنی عصر اعطا می‌شود.

برچسب‌ها:, ,