معرفی پذیرفته شدگان مرحله سوم آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان

معرفی پذیرفته شدگان مرحله سوم آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان
دی 18, 1401
28 بازدید

پذیرفته شدگان مرحله سوم آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم معرفی شدند و در مجموع از ۱۰۴ حافظ راهیافته به این مرحله ۲۹ نفر مجاز به دریافت مدرک درجه ۲ شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، با توجه به برگزاری آزمون مرحله سوم هفدهمین دوره اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم در روز ۲ دی ماه، نتایج این مرحله از آزمون اعلام شد.

در مجموع از ۱۰۴ نفر حافظ راهیافته به این مرحله از آزمون تعداد ۲۹ نفر مجاز به دریافت مدرک درجه ۲ و ۲۰ نفر مجاز به دریافت مدرک درجه ۲ و ارسال سوابق ده ساله تدریس جهت ورود به آزمون مرحله چهارم شده اند.

لازم به ذکر است افراد پذیرفته شده این دوره حداکثر تا تاریخ ۲۲ دی ماه، مدارک شناسایی خود را شامل: ۲ قطعه عکس ۴*۳ پرسنلی (جدید و بدون هرگونه اثر چسب، منگنه، مهر و…)، رونوشت شناسنامه و کارت ملی (برای افراد زیر ۱۵ سال نیاز به ارسال رونوشت کارت ملی نیست) به دبیرخانه اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم – سازمان دارالقرآن الکریم ارسال نمایند.

افرادی که در نتیجه نهایی ایشان عنوان «حائز دریافت مدرک درجه ۲ و مجاز به ارسال سوابق ده ساله تدریس» ذکر شده لازم است برای ورود به آزمون مرحله چهارم فرم‌های مربوط به ارسال سوابق تدریس را از بخش مربوط به اعطای مدرک تخصصی به حافظان – سایت تلاوت اخذ نموده و نسبت به تکمیل و ارسال آن برای دبیرخانه اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم اقدام نمایند. همچنین حفاظ گرامی توجه داشته باشند پیش از ارسال سوابق مذکور و تأیید آن لازم است تا هر دو سال یک بار ثبت نام در آزمون را انجام داده و تنها در آزمون مرحله دوم (شفاهی حسن حفظ و صحت قرائت) شرکت نمایند.

همچنین بخوانید:
سرپرست دبیری شورای توسعه فرهنگ قرآنی منصوب شد

تأیید سوابق ده ساله حفاظ پس از بررسی به اطلاع ایشان رسیده و از لحظه اطلاع رسانی شش ماه فرصت مطالعه آزمون مرحله چهارم را خواهند داشت.

برچسب‌ها:, , ,