۹ مؤسسه قرآن و عترت، مجوز فعالیت گرفتند

۹ مؤسسه قرآن و عترت، مجوز فعالیت گرفتند
دی 19, 1401
25 بازدید

بیست و سومین نشست هیئت رسیدگی به امور موسسات قرآن و عترت با حضور اعضای این هیئت در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، بیست و سومین نشست هیئت رسیدگی به امور مؤسسات قرآن و عترت با حضور اعضای این هیئت و حجت الاسلام تقی زاده، رئیس جدید سازمان دارالقرآن الکریم در این سازمان برگزار شد.

در این نشست، پرونده درخواست تأسیس مؤسسات قرآن و عترت مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت با تأسیس مؤسسات زیر موافقت به عمل آمد:

۱- مؤسسه ” نجم القرآن ” از استان مازندران با مدیرعاملی خانم نجمه رستمی، از نوع عمومی و گستره فعالیت استانی.

۲- مؤسسه” سفیران ملکوت ” از استان آذربایجان غربی با مدیرعاملی خانم زهرا موسوی آذر، از نوع عمومی و گستره فعالیت استانی.

۳- مؤسسه ” عاشقان اهل بیت (ع) ” از استان اردبیل با مدیرعاملی آقای سید ابوالفضل رحمان پناه، از نوع عمومی و گستره فعالیت استانی.

۴- مؤسسه ” شهید ابوالفضل هاشمی” از استان چهار محال و بختیاری با مدیرعاملی آقای سیدحجت الله محمدی شیخ شبانی، از نوع عمومی و گستره فعالیت استانی.

۵- مؤسسه با نام پیشنهادی ” فردوس سبحان” از استان اردبیل با مدیرعاملی آقای حمید پارسایی اوچپلاغ، از نوع عمومی و گستره فعالیت استانی.

۶- مؤسسه ” روضه القرآن یاسین” از استان آذربایجان غربی با مدیرعاملی آقای حسن محمدزاده، از نوع عمومی و گستره فعالیت استانی

همچنین بخوانید:
تفسیر موضوعی شهید صدر حرکت از واقعیت اجتماع به متن است

۷- مؤسسه ” یاس‌های فدک ” از استان مازندران با مدیرعاملی آقای محسن پروین، از نوع عمومی و گستره فعالیت استانی.

۸- مؤسسه ” اهل البیت علیهم السلام، الرابطه العالمیه لاحیاء الشعائر الاسلامیه ” از استان قم با مدیرعاملی آقای سیدرضا موسوی واعظ، از نوع تخصصی و گستره فعالیت کشوری.

۹- مؤسسه ” دارالقرآن حضرت علی اصغر (ع) ” از استان تهران با مدیرعاملی آقای سید هاشم خادم الشریعه ، از نوع عمومی و گستره فعالیت شهرستانی.

برچسب‌ها:, , ,