آمادگی سازمان امامیه پاکستان در برپایی جشن بزرگ انقلاب اسلامی

آمادگی سازمان امامیه پاکستان در برپایی جشن بزرگ انقلاب اسلامی
دی 25, 1401
62 بازدید

«سازمان امامیه» سازمان وابسته به شیعیان پاکستان هر ساله سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن می‌گیرد و در سال جاری تصمیم بر برگزاری مشترک مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسئولین سازمان امامیه پاکستان در ملاقات با وابسته فرهنگی و مسئول خانه فرهنگ سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام آمادگی کردند.

«سازمان امامیه پاکستان» سازمان وابسته به شیعیان پاکستان هر ساله سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن می‌گیرد و در سال جاری تصمیم بر برگزاری مشترک مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با همکاری خانه فرهنگ ایران در لاهور را دارد.

جعفر روناس؛ وابسته فرهنگی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در لاهور برای همکاری با سازمان امامیه در برگزاری جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام آمادگی کرد و اظهار داشت: سازمان امامیه با وجود مشکلات گوناگون، گرفتار یأس و ناامیدی نشد و پرچم حمایت از مظلومان را برافراشته و چراغ امید را روشن نگاه داشته است و در این زمان پرآشوب حامی سرسخت مظلومین جهانیان است.

حسنین ظفر زیدی؛ رئیس کمیته هماهنگی سازمان امامیه پاکستان گفت: ایدئولوژی سازمان امامیه به یک مکتب، فرقه یا سازمان محدود نمی‌شود، بلکه دامنه فعالیت این سازمان تمامی جهان را در بر می‌گیرد.

در این نشست علاوه بر ایشان، حسن رضا نقوی؛ مسئول سازمان امامیه در لاهور، قاسم رضوی؛ دبیر کل سازمان امامیه و ظفر رضوی نیز حضور داشتند.

همچنین بخوانید:
هیأت‌ها به دنبال واکسینه کردن ذهن جوانان باشند
برچسب‌ها:, , ,