انجمن علمی امامت عضو وابسته، پیوسته و افتخاری می‌پذیرد

انجمن علمی امامت عضو وابسته، پیوسته و افتخاری می‌پذیرد
دی 25, 1401
63 بازدید

انجمن علمی امامت حوزه علمیه عضو وابسته، پیوسته و افتخاری می‌پذیرد و مهلت ارسال مدارک ۳۰ دی ماه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، انجمن علمی امامت حوزه علمیه عضو وابسته، پیوسته و افتخاری می‌پذیرد.

فعالیت‌های انجمن شامل برگزاری جلسات هم‌اندیشی و نشست‌های تخصصی، برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت و بلندمدت، انتشار کتب و نشریات علمی، همکاری با انجمن‌های مراکز علمی حوزوی و دانشگاهی در داخل و خارج از کشور، همکاری با نهادهای حوزوی و غیر حوزوی در راستای اهداف و وظایف انجمن و شناسایی و تجلیل از فعالین در حوزه امامت می‌شود.

مزایای عضویت در انجمن شامل اولویت در انجام طرح‌های علمی، برخورداری از تخفیف ویژه اعضا برای شرکت در کارگاه‌های آموزشی، برخورداری از اولویت ثبت‌نام در کارگاه‌های با ظرفیت محدود، تخفیف در ارسال مقاله به مجله انجمن، انتشار مقالات در پایگاه اینترنتی انجمن و اعطای گواهینامه‌های معتبر آموزشی و پژوهشی است.

علاقمندان به ثبت نام می‌توانند از طریق مراجعه حضوری به آدرس دبیرخانه به نشانی قم، بلوار امین، بلوار جمهوری اسلامی، کوچه ۲، فرعی اول سمت چپ، ساختمان انجمن‌های اسلامی حوزه یا تکمیل فرم و مدارک در سایت انجمن و یا ارسال به آیدیِ ایتای انجمن به نشانی @Imamate_Association_ch اقدام کنند.

مدارک عضویت شامل مدرک دال بر حوزوی بودن، مدرک سطح ۳ یا سطح ۴ (در اعضای پیوسته) / سطح ۲ یا کارشناسی (در اعضای وابسته)، مدرک دال بر تخصص در دانش امامت، مدارک هویتی (عکس، شناسنامه و کارت ملی) و تکمیل فرم عضویت اعلام شده است.

همچنین بخوانید:
سی و نهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن پایان یافت

مهلت ارسال مدارک ۳۰ دی ماه خواهد بود.

برچسب‌ها:, , ,