رییس فهما با مشاور رئیس‌جمهور در امور روحانیت دیدار و گفتگو کرد

رییس فهما با مشاور رئیس‌جمهور در امور روحانیت دیدار و گفتگو کرد
دی 28, 1401
123 بازدید

حجت‌الاسلام خداداده، رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد با حجت‌الاسلام تقوی، مشاور رئیس‌جمهور در امور روحانیت و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام «کمال‌الدین خداداده» رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با حجت‌الاسلام «سید رضا تقوی» مشاور رئیس‌جمهور در امور روحانیت و عضو کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

حجت‌الاسلام خداداده در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: کانون‌های مساجد در سراسر کشور به منظور پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی فعالیت می‌کنند، تا سنگر مسجد در طلیعه چهل و چهارمین سال انقلاب بیش از همیشه مستحکم و پایدار باشد.

وی با اشاره به شعار دولت سیزدهم در خصوص «نهضت بازگشت به مسجد» گفت: مسجد محوری‌ترین عنصر اجتماعی در جامعه اسلامی است، قطعاً حفظ و احیای کارکردهای خانه‌های خدا می‌تواند جامعه را از آسیب‌های مختلف ایمن کند.

حجت الاسلام خداداده، ادامه داد: امروز کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور باید با حضور در عرصه‌های هنری بتوانند با تربیت هنرمند متعهد و انقلابی سرمایه ارزشمندی را برای نظام به ارمغان آورند.

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور در ادامه ضمن تاکید بر تعامل هرچه بیشتر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجلس شورای اسلامی، گفت: اجرای برنامه‌های حمایتی می‌تواند مسیر را برای رسیدن به اهداف مسجدی هموار کند.

در ادامه این دیدار حجت‌الاسلام تقوی، ضمن تقدیر از اقدامات ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور، بر حمایت مجلس شورای اسلامی و دولت از برنامه‌های کانون‌ها تاکید کرد و گفت: امیدوارم نقش پررنگ و خاص مساجد با برنامه ریزی دقیق بیش از پیش نمایان شود.

همچنین بخوانید:
باید به هنر مردمی در فضای بانوان رسیدگی کنیم
برچسب‌ها:, , , , , , , ,