دامن زدن به اسلام‌هراسی ناشی از ترس از نفوذ آموزه‌های اسلام است

دامن زدن به اسلام‌هراسی ناشی از ترس از نفوذ آموزه‌های اسلام است
بهمن 5, 1401
46 بازدید

بی‌شک دامن زدن به پدیده اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی به نام آزادی بیان، ناشی از ترس از نفوذ و گسترش آموزه‌های اسلام عزیز است.

به گزارش خبرنگار مهر، جامعه المصطفی العالمیه با صدور بیانیه ای، اهانت به ساحت قرآن کریم در سوئد را به شدت محکوم کرد. متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

(إِنَّا نَحْنُ نَزَّلْنَا الذِّکْرَ وَإِنَّا لَهُ لَحَافِظُونَ)

حادثه تلخ و تأثرآور اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و سوزاندن آن توسط جمعی از جاهلان بداندیش در کشور سوئد، بار دیگر عمق کینه و عداوت عاملان این اقدامات شنیع را نسبت به اسلام عزیز نشان داد.

در حالی که موج بازگشت به معنویت و فطرت حق طلب در جهان رو به افزایش است، هواداران جاهلیت مدرن نشان داده‌اند که جز حرکت در مسیر انحطاط اخلاقی و دشمنی با ارزش‌های الهی، پیامی برای بشریت ندارند.

بی‌شک دامن زدن به پدیده اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی به نام آزادی بیان، ناشی از ترس از نفوذ و گسترش آموزه‌های اسلام عزیز است که آشکارا با منافع نامشروع نظام سلطه در جهان تعارض دارد. از آنجا که جبهه استکبار، توان رویارویی با منطق استوار قرآن را ندارد، از سر ضعف و استیصال، دست به این حرکات کینه‌توزانه و سخیف می‌زند.

جامعهالمصطفی العالمیه ضمن محکوم نمودن شدید این گونه رفتارهای خصمانه و نفرت انگیز، اعلام می‌دارد این اقدامات مذبوحانه، وحدت هر چه بیشتر مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان در برابر جبهه استکبار را در پی خواهد داشت. همچنین از عموم مسلمانان جهان و نیز دولت‌های اسلامی درخواست می‌شود ضمن محکوم کردن توهین به مقدسات امت اسلامی در سراسر جهان، نهادهای بین المللی را وادار به واکنش مناسب در برابر این اعمال شنیع نمایند.

همچنین بخوانید:
امضای تفاهم نامه علمی در حوزه فلسفه وتمدن اسلامی با دانشگاه روسیه

جامعهالمصطفی العالمیه

برچسب‌ها:, , ,