آثار راه‌یافته به«سومین جشنواره کاریکاتور روز قدس» معرفی شدند

آثار راه‌یافته به«سومین جشنواره کاریکاتور روز قدس» معرفی شدند
بهمن 5, 1401
34 بازدید

دبیرخانه «سومین جشنواره بین‌المللی کاریکاتور روز جهانی قدس» آثار راه‌یافته به مرحله داوری این جشنواره را معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، دبیرخانه «سومین جشنواره بین‌المللی کاریکاتور روز جهانی قدس» آثار راه‌یافته به مرحله داوری این جشنواره را معرفی کرد.

بر مبنای این اعلام، هیأت انتخاب جشنواره، تعداد ۳۲۶ طرح و کاریکاتور از بین ۵۴۴ اثر رسیده به جشنواره سوم را دارای شرایط لازم برای مرحله دوم دانست.

گالری این آثار هم اکنون در تارنمای «ایران کارتون» در معرض بازدید شرکت‌کنندگان و علاقمندان قرار دارد.

همچنین هنرمندانی که به تکراری بودن یا عدم اصالت برخی از این آثار اعتراض دارند، می‌توانند تا تاریخ ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ مستندات خود را به ایمیل جشنواره (icfoaqd@gmail.com) ارسال نمایند.

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز سومین دوره جشنواره بین‌المللی کاریکاتور روز جهانی قدس، سه‌شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ (در چهل و چهارمین سالروز تعطیلی سفارت رژیم صهیونیستی در تهران به وسیله امام خمینی) برگزار خواهد شد.

برای مشاهده گالری آثار راه‌یافته به مرحله داوری، بر روی این لینک می‌توان اقدام کرد.

سومین دوره جشنواره بین المللی کاریکاتور روز جهانی قدس به همت “کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین نهاد ریاست جمهوری اسلامی ایران” و با همکاری نهادهای مختلف فرهنگی و رسانه‌ای از کشورهای ایران، بحرین و عراق در ماه مبارک رمضان گذشته و با سه موضوع فراخوان شد.

این جشنواره با استقبال بسیار خوب هنرمندان از کشورهای مختلف روبرو گردید و بیش از ۲۰۰ کاریکاتوریست از ۴۸ کشور جهان با ۵۴۴ اثر در آن شرکت کردند.

همچنین بخوانید:
تفرقه و افراط گرایی نقشه دشمن علیه وحدت ملت‌ها است
برچسب‌ها:, , , ,