با پیروزی انقلاب اسلامی، جهان متوجه تشیع و اسلام ناب شد

با پیروزی  انقلاب اسلامی، جهان متوجه تشیع و اسلام ناب شد
بهمن 17, 1401
20 بازدید

سمینار« آثار و برکات انقلاب اسلامی» به میزبانی اداره ارتباطات نمایندگی پاکستان برگزار و تعداد زیادی از علمای برجسته، مدیران مدارس، مدرسین، مبلغین و ائمه جمعه شهر اسلام آباد در آن شرکت کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سمینار با حضور فارغ التحصیلان المصطفی و ائمه جمعه اسلام آباد و راولپندی در جامعه المصطفی العالمیه اسلام آباد تحت عنوان «آثار و برکات انقلاب اسلامی» برگزار شد.

این سمینار به میزبانی اداره ارتباطات نمایندگی پاکستان برگزار شد و تعداد زیادی از علمای برجسته، مدیران مدارس، مدرسین، مبلغین و ائمه جمعه شهر اسلام آباد و حومه شرکت کردند.

سخنرانان ویژه سمینار و اجتماع فارغ التحصیلان و مبلغین، حجت الاسلام سید افتخار حسین نقوی رئیس مؤسسه امام خمینی اسلام آباد و حجه الاسلام علامه شیخ محمد شفاء نجفی امام جمعه اسلام آباد بودند.

مهمانان ویژه در سخنرانی خود آثار و برکات انقلاب اسلامی را بیان کردند و افزودند: انقلاب اسلامی معجزه قرن بوده و تداوم این انقلاب اسلامی با وجود دشمنی‌ها و تو طئه های دشمن معجزه دیگری است.

حجت الاسلام سید افتخار حسین نقوی گفت: با پیروزی این انقلاب، جهانیان فهمیدند که تشیع تفسیر حقیقی اسلام ناب است و تشیع و نظام ولایت فقیه صلاحیت اداره کشور را دارد. با این انقلاب در عظمت روحانیت اضافه شد. این انقلاب موجب دلگرمی مستضعفین جهان است.

وی یکی دیگر از آثار این انقلاب ایجاد و تقویت روحیه مقاومت عنوان کرد و افزود: برگزاری اجتماعات نماز جمعه و ایراد خطبه به زبان‌های محلی و اکتفاء نکردن به خطبه‌های عربی و گسترش فرهنگ دعا یکی دیگر از آثار این انقلاب است.

همچنین بخوانید:
بیانیه پایانی کنفرانس وحدت اسلامی در عراق

رئیس مؤسسه امام خمینی اسلام آباد ادامه داد: این انقلاب به رهبری حضرت امام خمینی ره به پیروزی رسید و بعد از گذشت چهل و چهار سال به رهبری عظیم الشان و با بصیرت امام خامنه ای حفظه الله پا برجا است. این انقلاب مقدمه انقلاب جهانی امام مهدی عج است. به برکت این انقلاب رژیم صهیونیستی و آمریکا در تکمیل اراده‌های ناپاک ناکام و شوم خودماندند و جهانیان باور کردند که آمریکا و اسرائیل شکست پذیر هستند.

علاوه بر مهمانان ویژه حجج الاسلام آقایان: انیس الحسنین خان مسئول ارتباطات و امور بین الملل نمایندگی، محمد اعجاز نگری معاون آموزش نمایندگی، محمد کاظم سلیم معاون پژوهش نمایندگی، سید علی محمد نقوی مدیر جامعه الولایه، سید محمد نقوی مدیر جامعه مدینه العلم، سید حسن نقوی سخنرانی کردند.

در این سمینار تاکید شد که علما و ائمه جمعه در ایام دهه مبارکه فجر مردم را از آثار و برکات انقلاب اسلامی آگاه سازند و اینکه این انقلاب با عزت و کرامت و اقتدار، به راه خود ادامه خواهد داد و توطئه‌های دشمنان و بد خواهان نقش بر آب خواهد شد. این انقلاب زمینه ساز انقلاب جهانی امام عصر (عج) خواهد بود و مستضعفین جهان از سلطه زورگویان و مستکبرین آزاد خواهند شد و پرچم عدالت درجهان برافراشته خواهد شد.

برچسب‌ها:, , , , , , ,