اختتامیه شانزدهمین دوره مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)برگزار میشود

اختتامیه شانزدهمین دوره مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)برگزار میشود
بهمن 18, 1401
15 بازدید

ستاد برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات دارالقرآن امام علی (ع) علاوه بر اعلام شرایط اهدای هدیه امتیاز حد نصاب به شرکت کنندگان از اختتامیه این دوره از مسابقات در روز جمعه ۲۱ بهمن ماه خبرداد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم اختتامیه شانزدهمین دوره مسابقات دارالقرآن امام علی ابن ابیطالب (ع) جمعه ۲۱ بهمن ماه در سالن شیخ صدوق حرم عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار می‌شود.

این مراسم با حضور تولیت آستان مقدس عبدالعظیم (ع) و جمعی از فعالان قرآنی برپا خواهد شد.

همچنین ستاد برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات دارالقرآن امام علی ابن ابیطالب (ع) شرایط اهدای هدیه امتیاز حد نصاب به شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات را به شرح جدول ذیل اعلام کرد.

در مجموع حدود ۱۰۰۰ نفر در رشته‌های مختلف واجد شرایط دریافت هدیه امتیاز حد نصاب شدند. در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل جمع کل امتیاز و در رشته‌های حفظ امتیاز بخش صحت حفظ و در رشته مفاهیم امتیاز مرحله نهایی ملاک می‌باشد.

اینکه در شیوه نامه مسابقات اعلام شده بود که هدیه حد نصاب به راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی تعلق می‌گیرد، مقرر شد به منظور تشویق حافظان قرآن کریم امتیاز حسن حفظ در مرحله مقدماتی ملاک قرار گیرد. لازم به ذکر است هدیه حد نصاب حفاظ به نسبت امتیاز کسب شده و حضور در مرحله مقدماتی و یا نیمه نهایی با رقم اعلامی در شیوه نامه متفاوت خواهد بود.

واجدین شرایط دریافت هدیه حد نصاب حداکثر تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۳ بهمن ماه فرصت دارند تا با مراجعه به بخش کاربری خود در سامانه مسابقات شماره حساب شبای بانکی خود را که ۲۴ رقم می‌باشد ثبت نمایند. شرکت کنندگان دقت نمایند برخی از عزیزان شماره حساب یا شماره کارت بانکی خود را در زمان ثبت نام در سامانه ثبت نموده اند که درست نیست، حتماً باید شماره شبای بانکی که ۲۴ رقم می‌باشد را در سامانه ثبت نمایند.

همچنین بخوانید:
مهمترین اقدام در حوزه تبلیغ، فعال سازی ظرفیت بانوان مذهبی است

عدم ثبت شماره شبا تا مهلت تعیین شده به منزله انصراف از دریافت هدیه حد نصاب می‌باشد.

برچسب‌ها:, , ,