پنجمین جشنواره قرآن و عترت به ایستگاه پایانی رسید

پنجمین جشنواره قرآن و عترت به ایستگاه پایانی رسید
بهمن 18, 1401
17 بازدید

حجت الاسلام شفیعی دبیر پنجمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از برگزاری مرحله کشوری این جشنواره از ۱۹ الی ۲۱ بهمن ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام شفیعی دبیر پنجمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه گفت: مرحله کشوری این جشنواره از ۱۹ الی ۲۱ بهمن ماه مصادف با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و به صورت غیر حضوری برگزار می‌شود.

وی افزود: مرحله کشوری این جشنواره با شرکت ۱۷۵ نفر از راه یافتگان به این مرحله شامل همسر و فرزندان طلاب برادر، طلاب خواهر و فرزندان ایشان در رشته‌های حفظ، قرائت و ترتیل قرآن کریم و به مدت سه روز در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار خواهد شد و از نفرات برتر این مرحله در مراسم اختتامیه که در اواخر بهمن ماه برگزار خواهد شد تجلیل به عمل خواهد آمد.

حجت الاسلام شفیعی افزود: داوری این دوره از مسابقات را مهدی قره شیخلو، محمد مهدی بحر العلوم و محمد حسین سعیدیان در بخش آقایان و خانم‌ها عزت پژوه، ادیب زاده و حیدری در بخش بانوان به عهده خواهند داشت.

دبیر پنجمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت در پایان گفت: پنجمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت (ع) مرکز خدمات حوزه‌های علمیه ویژه خانواده طلاب در سراسر کشور و با شرکت بالغ بر ۲۳ هزار نفر در رشته‌های مختلف علوم قرآنی با رویکرد آموزش، مسابقه و محفل و به همت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و با مشارکت سازمان دارالقرآن الکریم و نهادهای حوزوی برگزار شد.

همچنین بخوانید:
دوره های آموزش قرآن و معارف در ترکیه

پنجمین جشنواره قرآن و عترت به ایستگاه پایانی رسید

برچسب‌ها:, , ,