بیانیه اتحادیه کشوری قرآن و عترت در آستانه ۲۲بهمن

بیانیه اتحادیه کشوری قرآن و عترت در آستانه ۲۲بهمن
بهمن 22, 1401
19 بازدید

اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکلهای قرآن و عترت (ع) در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه ای در دعوت و حضور حداکثری امت قرآنی در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکلهای قرآن و عترت (ع) در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه‌ای در دعوت و حضور حداکثری امت قرآنی در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن منتشر کرد. متن این بیانیه‌ای بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۴۳ سال پیش امام خمینی قدس سره احیاگر قرآن در قرون اخیر با ندای ملکوتی خود، به پشتوانه امت انقلاب و فهیم، ایران را از چنگال دژخیمان ستم پیشه پهلوی و وابسته به غرب نجات داد و امت اسلامی‌مان را به استقلالی همه جانبه و پایمردی در برابر استکبار فراخواند و آرمان خود و امتش را اینگونه به ترسیم کشید: ما تصمیم داریم پرچم «لااله الا الله» را بر قلل رفیع کرامت و بزرگواری به اهتزاز درآوریم.

اینک که به یُمن پایداری مردان و زنان این دیار سرافراز، دستاوردهای عظیم ایران اسلامی سوی دیدن را از چشمان کم سوی غرب و غربگرایان وابسته ربوده، در پی آنند تا کرامت، عزت و شکوه این درخت برومند را با فشارهای مضاعف اقتصادی، تحریک عوامل داخلی و همسایگان مخدوش سازند اما غافل از آنکه «یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ»

بی شک حضور در عرصه‌های دفاع از نظام، پاسداشت خون شهیدانی است که برای استقلال این کشور همه هستی دنیوی خود را نثار کردند خواهد بود.

قرآن کریم به ما آموخته است ریشه توطئه و فتنه‌ها دشمن را بخشکانید تا فتنه گران سودای فتنه‌ای دیگر را در سر نپرورانند «و قاتلوهم حتی لاتکون فتنه» آری امروز:

همچنین بخوانید:
نماآوا «سه آیه آه» اثر جدید گروه تواشیح تسنیم تولید و منتشر شد

حضور آحاد امت ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن یعنی فشردن گلوی دشمن مکار.

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یعنی خلق حماسه دیگر.

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دوشادوش سایر هموطنان از هر قومیت یعنی استحکام دشمن شکن وحدت ملی

حضور در یوم الله ۲۲ بهمن یعنی یاس و نامیدی تمام عیار دشمن «الْیوْمَ یئِسَ الَّذِینَ کفَرُوا»

و آنگونه که قرآن کریم فرمان داده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ثابت خواهیم کرد ما امت مقاومیم. کوهیم در برابر دشمنان زبون. چرا که به امر خداوند فَاسْتَقِمْ کَما أُمِرْتَ در تمامی صحنه‌ها استوار مانده و خواهیم ماند.

آری بر این باوریم؛ ادامه مبارزه ملّت بزرگ ایران فقط با حضور در صحنه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی میسر خواهد بود از این روی بیش از ۳۰۰۰ مؤسسه قرآن و عترت مردمی در سراسر کشور ضمن حضور پرنشاط در راهپیمایی ۲۲ بهمن از مردم ولایت مدار از مردم قهرمان درخواست داریم در پاسخ به ندای رهبر مغظم انقلاب اسلامی مد ظله العالی در این روز بزرگ به تاسی از آیه شریفه فَاستَبِقوا الخَیرات از پیشگامان حضور در مراسم با شکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن باشید تا بار دیگر وحدت ملی و بی بدیل ایران سرافراز را به جهان منعکس نمائیم.

برچسب‌ها:, ,