ایران اسلامی؛ الگوی الهام‌بخش برای مستضعفین جهان شناخته شده است

ایران اسلامی؛ الگوی الهام‌بخش برای مستضعفین جهان شناخته شده است
بهمن 24, 1401
39 بازدید

امام جمعه ملبورن گفت:ایران اسلامی امروز ، به عنوان الگوی الهام‌بخش برای ملت‌های مستضعف جهان شناخته شده و مستضعفان جهان بر اساس ایده و الگوی انقلاب اسلامی در مقابل مستکبران جهان ایستاده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام اشفاق وحیدی نماینده مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در استرالیا و امام جمعه ملبورن با تبریک چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: طلوع پیروزی، ماه بهمن و ایام‌الله پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران فرارسید. انقلابی که با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» و پشتوانه مردمی، در پی تحقق آرمان عدالت به مصاف ظلم و استبداد رفت و به خواست خدا، با هدایت حضرت امام (ره) و اراده و ایثار مردم عزیز ایران، به‌وقوع پیوست.

علامه وحیدی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران، یادآور حماسه‌ بزرگ و تاریخی ملت ایران است که در آن به امام و مقتدای خویش لبیک گفتند و رژیم مستبد پهلوی و آمریکایی را سرنگون کرده و نظام اسلامی را بنا نهادند.

وی ادامه داد: در این حماسه پرشکوه که با رهبری امام خمینی رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی و از سرچشمه جوشان مکتب اهل بیت عصمت و طهارت‌ (س) به ویژه حضرت سیدالشهدا (ع) الگو گرفته شده بود، نظام طاغوتی، مستکبر و وابسته به بیگانگان فرو پاشید و نظامی جدید پدید آمد که در جهان ظلمانی معاصر، بی‌بدیل بود.

امام جمعه ملبورن گفت: ایران اسلامی امروز در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب، به عنوان الگوی الهام‌بخش برای ملت‌های مستضعف جهان شناخته شده و مستضعفان جهان بر اساس ایده و الگوی انقلاب اسلامی در مقابل ستمگران و مستکبران جهان ایستاده است و این امر، ثمره مجاهدت‌های مردم است. امید است با این مجاهدت‌ها، شجره طیبه و تنومند این انقلاب عزیز روز به روز پرثمرتر گردد.

همچنین بخوانید:
اسامی اعضای کاروان قرآنی اعزامی به حج ١۴٠٢ اعلام شد
برچسب‌ها:, ,