اعلام ویژه برنامه‌های سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع) در حرم رضوی

اعلام ویژه برنامه‌های سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع) در حرم رضوی
بهمن 27, 1401
33 بازدید

مشهد ـ همزمان با ۲۴ ماه رجب‌المرجب سالروز شهادت امام هفتم شیعیان حضرت موسی بن جعفر (ع) ویژه برنامه‌هایی در شب و روز شهادت این امام همام در حرم مطهر رضوی تدارک دیده شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، این ویژه برنامه‌ها به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در شب، روز و شام شهادت امام موسی بن جعفر (ع)، با محوریت رواق بزرگ امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی ویژه زائران و عزاداران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) برگزار می‌شود.

به همین مناسبت امشب، همزمان با شب شهادت این امام بزرگوار از ساعت ۱۸ مراسم ویژه‌ای با اجرای برنامه‌هایی همچون مرثیه‌سرایی و عزاداری رضا آتشبار، سخنرانی آیت‌الله سید کاظم صدیقی، شعرخوانی آئینی علیرضا خاکساری و قرائت زیارت جامعه کبیره برگزار خواهد شد.

همزمان با سالروز شهادت حضرت باب الحوائج (ع) امام موسی کاظم (ع) مصادف با پنج‌شنبه ۲۷ بهمن ماه ویژه‌برنامه عزاداری و سوگواری از ساعت ۱۰ صبح با سخنرانی آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد، مرثیه‌سرایی امیر عارف و شعرخوانی آئینی محسن عرب‌خوانی تدارک دیده شده است.

مراسم شام شهادت نیز از ساعت ۱۸ با مرثیه‌سرایی سیدمجید بنی فاطمه آغاز خواهد شد و در ادامه زائران و مجاوران ضمن بهره‌مندی از بیانات حجت الاسلام و المسلمین سیدمیر هاشم حسینی، سخنران این مراسم، احمد بابایی به شعرخوانی پرداخته و دعای پر فیض کمیل نیز توسط مداح و ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت (ع) مهدی سروری قرائت خواهد شد.

همچنین بخوانید:
میزان پرداخت تسهیلات به اصحاب فرهنگ و هنر در سال ۱۴۰۱ اعلام شد
برچسب‌ها:, , , ,