تعیین نوبت اجرای شرکت‌کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن

تعیین نوبت اجرای شرکت‌کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن
اسفند 1, 1401
19 بازدید

نوبت اجرای شرکت‌کنندگان در سی و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن طی برگزاری مراسم قرعه کشی مشخص شد تا قاریان و حافظان در ساعات معین در سالن حضور یافته و به اجرای تلاوت بپردازند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم قرعه‌کشی انتخاب قرعه تلاوت و نوبت اجرای شرکت‌کنندگان در سی و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ایران، شامگاه شنبه ۲۹ بهمن ماه در هتل محل استقرار متسابقان انجام شد و شرکت‌کنندگان قرعه‌های خود را انتخاب کردند.

این رویداد از یکشنبه ۳۰ بهمن ماه با برگزاری مسابقات در بخش بانوان آغاز می‌شود و در نوبت بعدازظهر نیز در بخش آقایان ادامه خواهد یافت. این رویداد در نوبت صبح از ساعت ۹ تا ۱۲ و در نوبت بعدازظهر از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در تهران در جریان خواهد بود و حضور برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

اسامی شرکت کنندگان در رشته و بخش‌های مختلف به شرح زیر است:

بخش بانوان

رشته قرائت ترتیل

زینب الموسوی از عراق نوبت اول

حلیمه کوچ اوغلو از ترکیه نوبت دوم

نوحا نعمان از سریلانکا نوبت سوم

فهیمه اصغرزاده از ایران نوبت چهارم

لیلا عفاره از لبنان نوبت پنجم

آمنه شیرزاد از افغانستان نوبت ششم

حفظ کل

آیه قصی حمید از عراق نوبت اول

هاجر مهرعلیان از ایران نوبت دوم

اسماً شلبی از تونس نوبت سوم

سری راهایو ستاری پوتوی از اندونزی نوبت چهارم

حسنا علی احمد از کنیا نوبت پنجم

خدیجه الکبری از بنگلادش نوبت ششم

سالمه حسن از تانزانیا نوبت هفتم

مریم صو از ساحل عاج نوبت هشتم

ساره خلفان از عمان نوبت نهم

سعدیه عمر ابکرا از کامرون نوبت دهم

همچنین بخوانید:
زمان بندی پنجمین دوره آزمون شفاهی حفظ ۲۰ جزء مهد قرآن اعلام شد

امینه ابراهیم از غنا نوبت یازدهم

نسرین خالدی از الجزایر نوبت دوازدهم

آقایان

قرائت تحقیق

فلاح زلیف عطیه از عراق نوبت اول

محمد مزمل حسین از کانادا نوبت دوم

سیدامیر هاشمی از افغانستان نوبت سوم

امیرحسین رحمتی از ایران نوبت چهارم

عمار جیکینش از کرواسی نوبت پنجم

عبدالکریم بن حسان از الجزایر نوبت ششم

یحیی سنکی از فیلیپین نوبت هفتم

اعجاز حسین صوفی از هندوستان نوبت هشتم

عبدالله فکری از اندونزی نوبت نهم

احمد البشیر از لیبی نوبت دهم

حفظ کل

خالد عامر از پاکستان وبت اول

سعید اعبدالله بارید از سومالی نوبت دوم

لیث اسحاق الکندی نوبت سوم

شیخ محمدحسن از بنگلادش نوبت چهارم

شیخ تیجان صالح از گامیبیا نوبت پنجم

عبدالرحمن محمد ربیع از سوریه نوبت ششم

محمد بن یوسف از لیبی نوبت هفتم

سینا طباخی از ایران نوبت هشتم

آدم حسین یوسف از چاد نوبت نهم

هارون اباالگونی از نیجر نوبت دهم

عبدالعلیم عبدالرحیم از کنیا نوبت یازدهم

عبدالله باز دومین از ترکیه نوبت دوازدهم

ترتیل

هادی سلامه از دانمارک نوبت اول

صیام سول ابوحسن الشری از مالزی نوبت دوم

احمدجام امین اف از تاجیکستان نوبت سوم

مصطفی عبدالساده هاشم از عراق نوبت چهارم

ایاد عونی محمد از مصر نوبت پنجم

اسماعیل حمدان از لبنان نوبت ششم

محمد محی الدین از کنیا نوبت هفتم

محمدیاز از قرقیزستان نوبت هشتم

محمدجواد جاوری از ایران نوبت نهم

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,