سطح مسابقات قرآن کریم ایران بسیار بالا است

سطح مسابقات قرآن کریم ایران بسیار بالا است
اسفند 3, 1401
114 بازدید

نوحا نعمان گفت: سطح مسابقات در سی و نهمین دوره از مسابقات بین المللی قرآن کریم بسیار بالا بود و رصد و داوری‌ها به بهترین شکل در حال انجام است.

نوحا نعمان ترتیل خوان از کشور سریلانکا در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره این دوره از مسابقات اظهار داشت: این دومین دوره از مسابقات بین المللی قرآن کریم است که در رشته ترتیل شرکت کردم و قبل از سی و نهمین دوره از مسابقات بین المللی قرآن کریم در مسابقات بین المللی مالزی شرکت داشتم.

وی افزود: سطح مسابقات در سی و نهمین دوره از مسابقات بین المللی قرآن کریم بسیار بالا بود و رصد و داوری‌ها به بهترین شکل در حال انجام است.

این ترتیل خوان سریلانکایی ادامه داد: سطح مسابقات قرآن در ایران همانند مسابقات قرآنی مالزی که یکی از معتبرترین مسابقات قرآنی به شمار می‌رود برابری می‌کند و برنامه ریزی های صورت گرفته بسیار عالی بوده است.

نوحا نعمان بیان داشت: روز گذشته از موزه دفاع مقدس بازدید داشتیم و این بازدید تجربه خوبی بود و می‌توان گفت بهترین موزه‌ای است که تا به حال از آن دیدن کردم تا جایی که با مادرم تماس گرفتم و مشاهدات عینی خود را از موزه برایشان توصیف کردم.

وی افزود: تلاش ایرانیان در دوران دفاع مقدس و پیشرفت‌ها و دستاوردهایی که امروز به دست آوردند بسیار انسان را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

همچنین بخوانید:
قاریان ایرانی عرصه تبلیغی برون مرزی را تا حدودی از مصر گرفته اند
برچسب‌ها:, , , , , , ,