دیدار بخش بانوان مسابقات بین المللی قرآن با همسر رئیس جمهور

دیدار بخش بانوان مسابقات بین المللی قرآن با همسر رئیس جمهور
اسفند 4, 1401
45 بازدید

مسئول کمیته بانوان سی و نهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از برنامه ریزی برای دیدار داوران و شرکت‌کنندگان خواهر مسابقات بین المللی قرآن با همسر رئیس جمهور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، فاطمه خانی زاده مسئول کمیته بانوان سی و نهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در گفتگویی با بیان اینکه این دوره از مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران، در بخش خواهران، در روزهای دوم و سوم اسفند ماه از ساعت ۹ صبح تا اذان ظهر برگزار شده است، گفت: تعداد کسانی که توانستند در مرحله‌ نهایی در تهران حضور پیدا کنند ۱۶ نفر بوده که از این تعداد ۱۰ نفر در رشته‌ حفظ کل و ۶ نفر در رشته‌ ترتیل با یکدیگر به رقابت پرداختند.

خانی زاده افزود: در بخش خواهران شرکت کنندگان از کشورهایی مثل عراق، لبنان، اندونزی، تانزانیا، غنا، کامرون، سریلانکا و چند کشور دیگر حضور داشتند.

وی اظهار کرد:مسابقات در مرحله مقدماتی در اواخر دی ماه در مشهد به صورت غیرحضوری برگزار شد و فایل های متسابقین که ۳۴ نفر بودند داوری شد. نتایج نهایی در مراسم اختتامیه اعلام خواهد شد و از برگزیدگان تجلیل می شود.

خانی زاده از در نظر گرفتن برنامه‌های جانبی برای متسابقین خواهر خبر داد و گفت: در این روزهایی که این عزیزان در تهران حضور داشتند، بازدید از باغ موزه‌ دفاع مقدس و حسینیه ‌ جماران را در دستور کار داشیم.

وی یادآور شد تمام شرکت کنندگان و داوران بانو، در یک نشست صمیمی با سرکار خانم علم الهدی همسر محترم رییس جمهور نیز خواهند داشت.

همچنین بخوانید:
«محفل»، یک روش و ایده تازه، جدید و نو در گره زدن مردم با قرآن است
برچسب‌ها:, , , , , ,