‌خرسندم در مسابقات بین المللی قرآن کریم شرکت کردم 

‌خرسندم در مسابقات بین المللی قرآن کریم شرکت کردم 
اسفند 4, 1401
16 بازدید

حافظ کل قرآن کریم از کشور پاکستان از حضور در سی و نهمین دوره از مسابقات قرآن کریم احساس خرسندی کرد و گفت: فکر نمی کردم در مسابقات شرکت کنم.

خالد عامر حافظ کل قرآن کریم از کشور پاکستان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره حضور خود در سی و نهمین دوره از مسابقات بین المللی قرآن کریم اظهار داشت: بنده از شهر گوجره پاکستان و در رشته حفظ کل قرآن کریم در این مسابقات شرکت کردم.

این حافظ قرآن کریم با اشاره به فعالیت‌های قرآنی خود تصریح کرد: در حال حاضر از اساتید مرکز تحفیظ قرآن کریم هستم و حدود ۵۰ شاگرد دارم و در زمینه‌های تجوید، حفظ و روخوانی قرآن کریم تدریس دارم.

خالد عامر درخصوص حضور خود در ایران گفت: واقعیت را بگویم اصلاً تصور نمی‌کردم بتوانم به کشور جمهوری اسلامی ایران بیایم و در مسابقات شرکت کنم. بر همین اساس با مشکلات زیادی مواجه شدم و ابتدا به اسلام آباد و از آنجا به کراچی، سپس از آنجا به دبی و از دبی به ایران رسیدم از این رو هر مرحله‌ای را که پشت سر می‌گذاشتم فکر نمی‌کردم بتوانم به کشور ایران برسم دعایم فقط این بود که بتوانم خود را به مسابقات برسانم.

این حافظ پاکستانی تصریح کرد: افتخار می‌کنم که در سی و نهمین دوره از مسابقات بین المللی قرآن کریم شرکت کردم چنانچه در این مسابقات رتبه‌ای کسب کنم شاکر خواهم بود و حتی اگر موفق هم نشوم خدا را شکر کرده و خوشحال هستم که در مسابقات شرکت کردم.

همچنین بخوانید:
واکنش رئیس جمهور به اهانت و هتک حرمت به قرآن کریم

وی درباره شغل و پیشه اش گفت: بنده شغلی غیر از تدریس ندارم و امام جماعت نیز هستم و به صورت خصوصی نیز تدریس قرآن دارم.

برچسب‌ها:, , , , , ,