برگزاری سی و یکمین آزمون نهایی مسابقه درس هایی از قرآن

برگزاری سی و یکمین آزمون نهایی مسابقه درس هایی از قرآن
اسفند 7, 1401
47 بازدید

سی و یکمین  آزمون مسابقه درسهایی از قرآن ویژه دانش آموزان از طریق سامانه  آزمون آنلاین موسسه ترویج قرآنی و«اپیلیکیشن سراج منیر» انجام  می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سی و یکمین آزمون مسابقه درسهایی از قرآن ویژه دانش آموزان در ۶۸۰ منطقه آموزش و پرورش و بیش از ۵۰ هزار مدرسه ابتدایی و متوسطه برگزار می شود.

این آزمون در فضای مجازی و از طریق سامانه آزمون آنلاین موسسه ترویج قرآنی و «اپیلیکیشن سراج منیر» و با هماهنگی و همکاری آموزش و پرورش استانها و مناطق برپا می شود .

روزهای یک تا سوم اسفند آزمون برای دانش آموزان ششم پایه ابتدایی برگزارشد که با استبقال قابل توجه دانش آموزان مواجه شد .از ششم تا ۱۳ اسفند آزمون نهایی ویژه دانش آموزان متوسطه اول و دوم برگزار می شود.

تاکنون حدود ۲۰۰ هزار نفر در این آزمون ثبت نام کردند. ثبت نام در سامانه آزمون آنلاین توسط مجری مسابقه مدرسه انجام می شود و دانش آموزان با ورود به سامانه می توانند کتاب آزمون را مطالعه کرده و به ۲۰ سئوال تستی پاسخ دهند

دانش آموزانی که به هر دلیل در آزمون ثبت نام نشده اند پانزدهم اسفند برای ثبت نام و شانزدهم اسفند برای آزمون دانش آموزان ابتدایی و ۲۰ اسفند برای دانش آموزان برای دانش آموزان دوره متوسطه در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است برای مناطقی که دسترسی به اینترنت و فضای مجازی ندارند آزمون نهایی به صورت حضوری برگزار می شود که تمهیدات لازم برای استانهای متقاضی فراهم شده است. به منتخبین این آزمون لوح تقدیر و هدیه نقدی تعلق می گیرد.

همچنین بخوانید:
توزیع عادلانه درآمد،تأمین رفاه نسبی و رفع فقر از مصادیق عدالت است
برچسب‌ها:, ,