برگزاری سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان رضوی

برگزاری سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان رضوی
اسفند 8, 1401
43 بازدید

سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی به مدت ۳ روز و با حضور ۱۰ گروه نمایشی در بندرعباس برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، اسمعیل جهانگیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان در آئین افتتاحیه سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان رضوی اظهار داشت: پس از پنج سال وقفه، جشنواره تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی امسال به مدت سه روز برگزار می‌شود.

وی افزود: سیزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی به‌عنوان شاخص‌ترین برنامه اداره کل فرهنگ فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان نام برد که در استان هرمزگان برگزار شده است.

جهانگیری گفت: در این دوره از جشنواره، گروه‌های تئاتر از استان‌های سراسرکشور شرکت کرده‌اند.

وی در پایان ضمن قدردانی از همراهی و همکاری استاندار هرمزگان و سایر دستگاه‌ها تصریح کرد: سیزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی از ۶ الی ۱۰ اسفند ماه با داوری، علی رضایی، سید حسین فدای حسین و مجید قناد در بندرعباس برگزار می‌شود.

در ادامه برنامه سیدجواد رفاهی نماینده بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام اظهار کرد: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به محض تقبل مسؤلیت، پیگیر بازگشت جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی به استان بود و امسال این دوره از جشنواره در بندرعباس برگزار می‌شود.

گفتنی است؛ سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی از یکشنبه ۶ تا سه شنبه ۹ اسفندماه با حضور ۱۰ گروه نمایشی در سه سالن تماشاخانه آفتاب، فرهنگسرای طوبی و تالار شهید آوینی بندرعباس برگزار می‌گردد.

همچنین بخوانید:
مراسم لیلة الرغائب زائران ایرانی در کربلا برگزار می شود
برچسب‌ها:, , , , , , ,