دومین دوره مهارت و معرفت افزایی «ماه» برگزار می شود

دومین دوره مهارت و معرفت افزایی «ماه» برگزار می شود
اسفند 11, 1401
40 بازدید

دومین دوره مهارت و معرفت افزایی ماه پنج‌شنبه ۱۱ اسفند به مدت چهار روز در شهر کرمان آغاز به کار خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، دومین دوره توانمندسازی ماه از روز پنج‌شنبه ۱۱ اسفند به مدت چهار روز در شهر کرمان آغاز به کار خواهد کرد.

این دوره با حضور نمایندگان بیش از ۱۵۰ تشکل و مجموعه‌ی شاخصِ استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، یزد و هرمزگان در شهر کرمان برگزار می‌گردد. این دوره در دو روز نخست دوره‌ی ماه به توانمندسازی مدیران مجموعه‌ها و مسئولان حوزه بانوان در تشکل‌ها و مجموعه‌ها خواهد پرداخت و در دو روز پایانی خود مسئولان دو حوزه رسانه و تربیت نوجوانان را مخاطب خود قرار خواهد داد. با تدابیر صورت گرفته توسط برگزارکنندگان دوره مقررشده است که بعد از اتمام دوره‌ی حضوری ادامه‌ی این دوره بعد از چند روز به‌صورت مجازی ادامه یافته و هم‌زمان با برگزاری دوره‌های مجازی با اعزام کارشناس راهبر از آموزش‌های مجازی و پروژه‌های آموزشی پشتیبانی به عمل خواهد آمد.

ماه، دوره‌ای برای هیأت‌ها، سمن‌ها و مجموعه‌های مردم نهادی است که ظرفیت اصلی تشکل‌های دینی فرهنگی را می‌دانند و در جامعه پیرامون خویش کنشگری اجتماعی و فرهنگی دارند. فصل اول این دوره بهمن‌ماه سال جاری، در پهنه اول ویژه تشکل و مجموعه‌های شاخص استان‌های فارس، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری و بوشهر در شهر شیراز برگزار شد.

دوره ماه به همت سازمان هیأت و تشکل‌های دینی و با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان در راستای توانمندسازی فعالان مجموعه‌های مردم‌نهاد دینی، تشکل‌ها و هیأت‌ها ضمن برنامه‌ریزی انجام‌گرفته با حضور اساتید برجسته کشوری با تقسیم بندی کشور به ده پهنه، ویژه کلیه فعالان جامعه هیأت و مجموعه‌های فرهنگی و تشکل‌های مردمی سراسر کشور برگزار خواهد شد.

همچنین بخوانید:
سیاست در معنای عام به معنای خرد عملی در پرتو اندیشه تاریخی است

گفتنی است شرکت‌کنندگان در این فصل از دوره از حضور اساتیدی چون آقایان سنگری و عرب، حجج‌الاسلام باباخانی، متقی‌فر و ابوالقاسمی و خانم سعیدی‌نژاد و دیگر اساتید مطرح استفاده خواهند کرد. اگر مجموعه و یا تشکلی فعالیت اجتماعی و فرهنگی دارد برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این دوره می‌تواند به وبگاه اینترنتی www.roshdheyat.ir مراجعه کرده و یا عدد ۸ را به سامانه ۱۰۰۰۴۶۱۵ ارسال نمائید.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,