پذیرش مقطع عالی رشته مطالعات اسلامی زنان در پژوهشکده زن و خانواده

پذیرش مقطع عالی رشته مطالعات اسلامی زنان در پژوهشکده زن و خانواده
اسفند 13, 1401
49 بازدید

پژوهشکده زن و خانواده از بین خواهران واجد شرائط، طلبه سطح ۳ رشته مطالعات اسلامی زنان برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ می‌پذیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با آغاز پذیرش داوطلبان حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور از ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۱، پذیرش طلبه خواهر در پژوهشکده زن و خانواده برای سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲ نیز انجام خواهد شد.

ثبت‌نام متقاضیان این رشته تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت و شیوه تحصیل به صورت تمام وقت و سنجش داوطلبان از طریق آزمون ورودی و مصاحبه علمی که متعاقباً زمان دقیق آن اعلام می‌گردد انجام خواهد پذیرفت.

امکانات عالی کتابخانه ای، بانک اطلاعات تخصصی حوزه زن و خانواده، بهره مندی از اساتید خبره و متخصص حوزه زن و خانواده، آموزش پژوهش محور، شرکت رایگان در دوره‌های آزاد پژوهشکده، برگزاری نشست‌ها و کرسی‌های هم اندیشی، مشاوره‌های علمی – تحصیلی و تربیتی، برپایی کلاس‌های فوق برنامه روش تحقیق، کارگاه مقاله نویسی و … برخی از مزیت‌ها و فعالیت‌های این حوزه در طول تحصیل خواهد بود.

طلاب این دوره، علاوه بر ارتقا سطح علمی فقه، اصول فقه، عقاید و تفسیر به میزان «۳۰ واحد عمومی»، با مجموعه‌ای از مباحث مرتبط با حوزه مطالعات زنان به میزان «۶۴ واحد تخصصی» از منظر اسلام آشنا و توانایی پاسخگویی به نیازهای مربوط و تحقیق در حد تحلیل و بررسی تطبیقی با مکاتب غرب را پیدا می‌کنند. و در انتهای دوره بعد از گذراندن «۸ واحد آموزشی مهارت‌های پژوهشگری» موفق به دریافت دانشنامه این رشته خواهند شد.

همچنین بخوانید:
کسی که موجب گمراهی دیگران می‌شود،در عذاب با آن‌ها شریک است

داوطلبان امکان ثبت نام به دو شیوه حضوری و مجازی را دارند و می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از تاریخ اول اسفند ۱۴۰۱ با مراجعه به سایت سنجش و پذیرش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، دفترچه راهنمای پذیرش سطح ۳ را دریافت و مطالعه کرده، سپس از طریق نشانی الکترونیکی http://paziresh.whc.ir ثبت نام خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند و یا به صورت حضوری به اداره آموزش پژوهشکده زن و خانواده مراجعه و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

داوطلبان می‌توانند برای راهنمایی بیشتر و یا دریافت پاسخ سوالات خود از طریق تماس با شماره ۰۲۵۳۲۶۰۳۳۵۷ داخلی ۴۶۱۶ و ۴۶۱۷ و یا مکاتبه با شماره مجازی آموزش ۰۹۰۱۱۰۶۷۴۷۷ در ایتاء و یا به صورت حضوری با مراجعه به اداره خدمات آموزشی پژوهشکده کسب اطلاع نمایند.

برچسب‌ها:, ,