برگزاری دورهای آموزش ضمن خدمت با محوریت سوره مبارکه حضرت محمد (ص)

برگزاری دورهای آموزش ضمن خدمت با محوریت سوره مبارکه حضرت محمد (ص)
اسفند 14, 1401
38 بازدید

رئیس سازمان دارالقرآن الکریم به منظور حضور در نشست مدیران کل تبلیغات اسلامی سراسر کشور به تشریح برنامه های این سازمان در ماه مبارک رمضان پرداخت.

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم به منظور حضور در نشست مدیران کل تبلیغات اسلامی سراسر کشور به استان خوزستان سفر کرد و ضمن حضور در این نشست، به تشریح برنامه های این سازمان در ماه مبارک رمضان پرداخت.

همچنین رئیس سازمان دارالقرآن الکریم در دیدار با رئیس اداره امور قرآنی و کارشناسان امور قرآنی استان خوزستان، آخرین وضعیت فعالیتهای قرآنی این استان را بررسی و نظرات و پیشنهادات مطرح شده ناظر بر عملکرد سازمان دارالقرآن الکریم را استماع نمود.

برگزاری دورهای آموزش ضمن خدمت با محوریت سوره مبارکه حضرت محمد (ص)

حجت الاسلام تقی زاده در برنامه بعدی سفر دو روزه خود، با حضور در استانداری خوزستان، با مدیران کل دفتر شهری و روستایی استان خوزستان نیز دیدار و در خصوص راهکارهای توسعه فعالیتهای قرآنی شهری و روستایی به گفتگو و تبادل نظر در این زمینه پرداخت.

در این نشست، مصوب شد، کمک به چاپ و اهدای قرآن کریم به تعداد ٥ هزار جلد در مناطق شهری با مشارکت خیرین، شوراها و شهرداری ها و ٥٠٠٠ جلد قرآن کریم نیز با مشارکت بخشداران و دهیاران در مناطق روستایی توزیع گردد. همچنین مصوب شد در ٢٩ شهرستان، ٥٨ محفل انس با قرآن کریم در ماه مبارک رمضان با کمک شهرداری ها، دهیاری ها و شوراها برگزار شد.

در ادامه حجت الاسلام علی تقی زاده، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم، در دیدار با معاون توسعه و منابع استانداری استان خوزستان، در خصوص راهکارهای تقویت ظرفیتهای مردمی در توسعه فعالیتهای قرآنی به تبادل نظر پرداخت.

همچنین بخوانید:
حضور پر شور در گردهمایی بزرگ محفل در قاب دوربین نهضت ثبت شد

برگزاری دورهای آموزش ضمن خدمت با محوریت سوره مبارکه حضرت محمد (ص)

کمک به اختصاص اعتبارات تملک دارایی ها در سال ١٤٠٢ جهت تجهیز مؤسسات، استفاده از ظرفیتهای خیرین در حوزه صنعت و معدن، نفت و پتروشیمی در چاپ و اهدای قرآن کریم به مناطق محروم استان، ابلاغ به دستگاه های اجرایی استان جهت برگزاری دورهای آموزش ضمن خدمت با محوریت سوره مبارکه حضرت محمد (ص) در ماه مبارک رمضان. هماهنگی با اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان و اخذ مجوز لازم از مرکز جهت واگذاری تجهیزات و لوازم مازاد ادارات کل استان جهت اهدا به مؤسسات و خانه های قرآن از دیگر موضوعاتی بود که در این دیدار مطرح شد.

دیدار با جمعی از اساتید پیشکسوت و معاونین قرآنی ادارات کل فرهنگ و ارشاد و آموزش و پرورش استان، دیدار با جمعی از فعالان و مدیران مؤسسات قرآنی و شنیدن نظرات و پیشنهادات و مطالبات ایشان، بازدید از فعالیتهای قرآنی مؤسسات باب الحوائج و امام رضا (ع) اهواز، دیدار از روند برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن، عترت، نماز اداره کل آموزش و رورش استان خوزستان به میزبانی شهرستان کارون و گفتگو با معاون پرورشی و دست اندرکاران برگزاری مسابقات از دیگر برنامه های سفر استانی رئیس سازمان دارالقرآن الکریم به استان خوزستان بود.

برچسب‌ها:, , , ,