سازمان ملل برای توقف جنایات ضدبشری رژیم صهیونیستی گام بردارد

سازمان ملل برای توقف جنایات ضدبشری رژیم صهیونیستی گام بردارد
اسفند 20, 1401
12 بازدید

امام جمعه ملبورن با سرزنش رویکرد قدرت‌های استکباری در قبال ملت‌های مظلوم منطقه از سازمان ملل متحد خواست تا به وظیفه خود برای پاسخگو کردن عناصر ضدبشری عمل کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام اشفاق وحیدی طی در بنیاد شاه نجف گفت: اقدامات ددمنشانه قدرت‌های استکباری محکوم به شکست است و باید با یکپارچگی علیه طرح‌های ضدبشری حاکمان مستبد جبهه گرفت.

وی با انتقاد از سکوت مجامع بین المللی به ویژه واکنش منفعلانه سازمان ملل در قبال رژیم‌های مستبد از جمله اسرائیل غاصب، افزود: امروز برای بیداری ملت‌ها و آگاهی بخشی آنان علیه نظام های مستبد و همدستان استکبار جهانی نیازمند یک جنبش فعال و پویا هستیم.

علامه وحیدی ایجاد فاصله بین نسل جوان و علم و دانش را توطئه شیطانی قدرت‌های سلطه جو دانست و تاکید کرد: ترس و سکوت ملت‌ها در برابر قدرت‌های زورگو باید شکسته شود و البته این هدف با تقویت نظام مردم سالاری و یک نظام واقعی بر مبنای قانون و جمهوریت حاصل شدنی است.

نماینده مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در استرالیا افزود: متاسفانه اقدامات تروریستی رژیم نامشروع صهیونیستی در منطقه به اوج خود رسیده است و سازمان ملل باید برای جلوگیری از آن سازمان به مسوولیت خود عمل نماید.

همچنین بخوانید:
تواضع و حسن خلق از صفات برجسته در سیره اجتماعی حضرت زهرا (س) بود
برچسب‌ها:, ,