مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان اردن پایان یافت

مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان اردن پایان یافت
اسفند 20, 1401
15 بازدید

مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان کشور اردن به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم اختتامیه هفدهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان کشور اردن، با حضور مسئولان سیاسی و فرهنگی این کشور برگزار و طی آن نفرات برتر این دوره از مسابقات معرفی و تجلیل شد.

بر همین اساس پنج رتبه برتر این مسابقات به ترتیب از کشورهای یمن، اردن، مصر، چاد و لیبی معرفی شدند و رویا فضائلی، نماینده کشورمان در این مسابقات در عین شایستگی از رسیدن به رتبه بازماند.

نماینده کشورمان در شرایطی موفق به کسب رتبه در این مسابقات نشد که او و نماینده کشور مصر تنها متسابقانی بودند که در حین اجرا هیچ تذکری از هیئت داوران نگرفته و حُسن حفظ خود را با کسب نمره کامل به پایان بردند، با این وجود نام نماینده کشور مصر که از تجوید ضعیفی نیز برخوردار بود، در بین پنج نفر برتر به چشم می‌خورد.

در حالی هفدهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان کشور اردن به کار خود پایان داد که در حاشیه این رویداد بسیاری از شرکت‌کنندگان دیگر کشورها نماینده کشورمان را حائز یکی از رتبه‌های اول تا پنجم می‌دانستند.

در سال‌های گذشته نیز شاهد حضور شرکت‌کنندگان دیگری از کشورمان در این مسابقات بودیم که در عین شایستگی موفق به کسب رتبه نشدند.

همچنین بخوانید:
هر جا انقلابی و طبق موازین انقلاب عمل کردیم، پیش رفته‌ایم
برچسب‌ها:, , ,