آئین رونمایی از کتاب «راستینه» برگزار شد

آئین رونمایی از کتاب «راستینه» برگزار شد
اسفند 21, 1401
30 بازدید

جلد نخست پرسش و پاسخ‌های نوجوانانه با عنوان «راستینه» به معنای حقیقت رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، جلد نخست پرسش و پاسخ‌های نوجوانانه با عنوان «راستینه» به معنای حقیقت به همت جامعه ایمانی مشعر رونمایی شد.

در مقدمه کتاب علت تدوین کتاب این طور ذکر شده که با توجه به حجم فعالیت رسانه‌های بیگانه در پاییز ۱۴۰۱، ایران درگیر یک جنگ رسانه‌ای تمام‌عیار شد. اصلی‌ترین مخاطب دروغ‌های رسانه‌ها نوجوانان بوده‌اند. اگرچه دشمنان اسلام و انقلاب در همراه کردن این نسل با اهداف خود ناکام ماندند اما همچنان برخی از نوجوانان سوالات و شبهات ذهنی متعددی دارند و باید پای صحبت این دانش‌آموزان نشست و به ابهامات ایشان پاسخ داد.

کتاب راستینه به همت جمعی از طلاب و فضلای هیأت یامهدی (عج) با بررسی شبهات پرتکرار اغتشاشات ۱۴۰۱ تهیه و تنظیم شده است. حجت الاسلام امیرحسین صادقی، حجت الاسلام حسین رواز و حجت الاسلام مسعود هاوش نویسندگان این کتاب هستند که تحت نظارت حجت‌الاسلام سید حسین موسوی کتاب را تألیف کرده‌اند.

حجت‌الاسلام پناهیان در مراسم رونمایی از کتاب ضمن ابراز خرسندی از سوالات و پاسخ‌های خوب کتاب افزود مهم‌ترین اثر روانی کتاب در جامعه این است که این سوالات جواب دارد و ما باید این را تبلیغ کنیم.

گفتنی است این اثر توسط انتشارات شهید کاظمی و همکاری انتشارات هیأت امروز به زینت طبع و نشر آراسته شده است.

همچنین بخوانید:
خصلت‌هایی که موجب کمال اسلام انسان می‌شود

لازم به ذکر است، سلسله کتاب‌های پرسش و پاسخ‌های نوجوانانه در گام‌های بعدی متناسب با نیاز نوجوانان به شبهات متداول خواهد پرداخت و در این مسیر از تمام افرادی که می‌توانند با هیأت یامهدی (عج) همکاری داشته باشند، دعوت به‌عمل می‌آید.

علاقه‌مندان جهت مشاهده و تهیه این کتاب می‌توانند از طریق سایت من و کتاب manvaketab.com مراجعه نمایند.

برچسب‌ها:, , , ,