دوره تربیت مبلغ جمعیت برای فرهنگ‌سازی فرزندآوری برگزار شد

دوره تربیت مبلغ جمعیت برای فرهنگ‌سازی فرزندآوری برگزار شد
اسفند 28, 1401
5 بازدید

دوره تربیت مبلغ جمعیت با همکاری وزارت ورزش و جوانان، وزارت بهداشت و سازمان تبلیغات اسلامی در ۱۵ استان به صورت همزمان در اسفند ماه ۱۴۰۱ برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دوره تربیت مبلغ جمعیت با همکاری وزارت ورزش و جوانان، وزارت بهداشت و سازمان تبلیغات اسلامی در ۱۵ استان به صورت همزمان در اسفند ماه ۱۴۰۱ برگزار شد.

بر اساس این گزارش، یک هزار و ۵۰۰ مبلغ در این دوره به صورت همزمان در سراسر کشور به صورت حضوری و مجازی برای ایفای نقش در فرهنگ‌سازی افزایش جمعیت و فرزندآوری، به ارتقا دانش و مهارت‌های خود در مسئله جمعیت پرداختند.

در این دوره، شبهات پیرامون موضوع جمعیت، فرزندآوری و پاسخ‌های آن توسط اساتید حوزه و دانشگاه تبیین شد و ابعاد فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، روانشناسی، تربیتی، اقتصادی و پزشکی جمعیت بررسی گردید. در انتها «راهبردها و راهکارهای افزایش جمعیت» و «چگونگی ورود مبلغان به بحث جمعیت» ارائه شد.

دوره تربیت مبلغ جمعیت توسط اداره کل آموزش‌های تخصصی سازمان تبلیغات اسلامی طراحی و به همت ادارات کل آموزش این سازمان در استان‌های مختلف از جمله کرمان، اردبیل، ایلام، آذربایجان شرقی، گیلان، گلستان و … برگزار شد.

همچنین بخوانید:
مسابقات قرآن کریم ایران منطبق بر نظم و برنامه ریزی دقیق بود
برچسب‌ها:, , , , , , , ,